Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy amit megcsin...

Miért van az hogy amit megcsináltam reggel tesztet, halványan + lett, de most hogy megnéztem szinte csak az látszik ahol lennie kéne? Most akkor mégsem +?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már egy kicsit is látszik akkor++++++.

Ha nem látsz semmilyen csíkot,akkor-----.

Vagy vegyél egy más típusú tesztet.

2008. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elolvastad a használatit?????

Rá van írva, hogy a tesztet mennyi időn belül kell leolvasni, és az is hogy egy időután értékelhetetlen.

A te teszted pozitív, de nem feltétlenül marad olvasható az eredmény.. két lily tesztem elkenődött estére, az egész rózsaszín volt nem csak egy csík, és mivel egy csomagból volt vettem másikat, mert azthittem sza..

One steptesztet vettem a rossmannban és most a 21. héten is pont úgy látszik mint az elején.

2008. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!