Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most miért nem jött...

Akkor most miért nem jött meg? Még mindig ugrat a testem?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie.Semmi. tegnap este tipikus mensi görcsök, reggel a hőm leesett, pedig az már mindig a 24-25 napon elkezd csökkenni.(ma a 28 napom van). Tegnap este barnáztam picit. Ilyenkor másnapra tuti megjön. Elmúltak a mensi görcseim, annyi maradt meg hogy leszakad a derekam. És a tamponon egy minimális barnaság. De egyébként száraz vagyok. Csináltam tesztet az negatív.

Most mire gondoljak? 2 napot nem szoktam barnázni soha. És a hőm is furi volt egész hónapban. [link]



2008. aug. 4. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Még megismételheted a tesztet pr nap múlva, mert lehet poz lesz, de ha nem akkor csak csúszott a ciklusod, később volt pé-d és ezmiattlehetett..ez mindenkinél előfordulhat.
2008. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de szerintem nincs baba, csak a túlzott akarás és a meleg miatt "játszik" veled a tested. Én is voltam így, de sajnos 3 napi maszatolás után rendesen megjött.
2008. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!