Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hogy létezhet? Viccelődi...

Ilyen hogy létezhet? Viccelődik a testem?

Figyelt kérdés

21. napi hormonok szerint nincs peteérés.

Következő ciklus:

15. napon 13mm-es tüsző, 8mm-es nyálkahártya.

17. napon 12mm-es nyálkahártya, de a tüsző eltűnt.

23. napon teljesen pozitív ovuteszt. Kíváncsi vagyok a mai ovutesztre. Szonográfus azt mondta tuti nem PCOS. De akkor most mi a csuda lehet ez. Nagyon vágyunk babára, de ha most jön jól megviccel, mert most sikerült elhelyezkednem.:)


2011. jan. 27. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovutesztet nem tudom miert pozi de a 21napi hormonerdemeny roszkor lett leveve ezert az nem jelent semmit.
2011. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy hogy rosszkor lett levéve? Nem értelek. Volt a 3. napon, aminek az eredménye jó lett, majd a 21. napon alacsony progi, magas LH és ösztro mellett. Mint írtam is az uh, már a következő, vagyis a mostani ciklusban lett csinálva.
2011. jan. 27. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Es abban a ciklusban mikor le lett veve a ver akkor mikor volt peteeresed?

lehet akkor is kesobb volt es ezert nem mutatta ki a vereredmenyed. progit peteeres+7 nap utan kell levenni ugyanis ekkor kezd el termelodni a progeszteron.

tehat ha mondjuk 16nap van pe akkor 23nap utan kell a vert levenni.

vagy ami elkepzelheto hogy abban a ciklusban nem is volt peteeres.

2011. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!