Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak jatszik velem a testem?

Csak jatszik velem a testem?

Figyelt kérdés
Mult heten irtam ide!Remenykedtem,h kisbabam lesz,de 5nap kesesel,de megjott a bajom!Szomoru voltam es lehangolt!14eve menstrualok,de meg ilyen nem volt velem!A bajom 7-8napig szokott tartani,mara mar teljesen elmult,vagyis mar hetfon is alig!Hasam csak penteken gorcsolt egy kicsit mikor megjott!Miert lehet ez?Valami bajom lehet?Sokszor ramjon,olyan erzes,h szet egek annyira erzem,h melegem van,es allandoan ennek,ami szokatlan!Miert?Oszinte leszek titkon,ezek utan remenykedek a bababan!Tudom,h keves ra az esely,de aki tud tanacsot adni,vagy van tapasztalata azt megkoszonom!!
2011. jún. 8. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy csak bemeséled magadnak...
2011. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mas is jart mar igy. Ha hosszu evekig mindig ugyanolyan a mensid, es ebben valtozas kovetkezik be hirtelen, akkor erdemes tesztet csinalni. Vesziteni valod nem nagyon van.
2011. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet bemeselem magamnak,de nemhiszem,az elejen azt csinaltam,azt hittem mindjart sikerul,de mar ezen tul jutottam!Lehet megcsinalom a tesztet,lesz ami lesz!Koszi a valaszokat!
2011. jún. 8. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csinálnék a helyedben egy tesztet. Várjuk az eredményt:) megy a drukk!!!
2011. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csináltál tesztet?


szerintem mindenképp érdemes.


Írj, hogy mi lett! Megy a drukk!

2011. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!