Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a terhességi tesztnek,...

Hihetek a terhességi tesztnek, vagy csak a testem játszik velem?

Figyelt kérdés
4 nap múlva jönne a nem várt menzi, nem bírtam ki és ma csináltam egy tesztet: Gabriel, de sajnos negatív lett. Alhas tájékán szurkál, cicim néha viszket, hányinger eddig 2.szer volt a 25 napban ami nagyon erős volt. (Ma vagyok 25 napos) Elöző hét vasárnapján nagyon szédültem, ezért le is kellett dölnöm. Tegnap sűrű fehérfolyásom is volt egy kevés. Lehet ez baba? Méhszájsebbem van amit 8 napja kezelek, lehet ez a betadin kúptól, vagy esetleg a Gravda szedésétől, mint mellékhatás?
2008. máj. 16. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem korán teszteltél, és nem éppen a legérzékenyebb tesztet választottad hozzá. Várj még pár napot és tesztelj újból! Ja és ajánlom a Clerbluet, az már a mensi előtt is használható!

Szorítok nagyon!

2008. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!