Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végűlis mindegy izgulni? Egy...

Végűlis mindegy izgulni? Egy hét van a mensziig játszik velem a testem mert produkálok hányingert meg minden.

Figyelt kérdés
normális ez?hiába vagyunk érte idegesek ha ősszejőtt ott van már nem?
2008. jún. 16. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hát még nem nagyon, még csak most ágyazódik be vagy fog beágyazódni. de én egy ideges testbe nem ágyazódnék be. csak vicc ne idegeskedj, mert igen innentöl már nincs mit tenned. (persze jól azért érezhetitek magatokat és hancúrozhattok.
2008. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ugy gondoltam mindegy az izgulás ugy is meg tőrtént vagy sem .csak nem tudunk rola,.normális ha ilyent érzek?
2008. jún. 16. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
én is izgulok és minden honapban nagyon reménykedem. ti miota probálkoztok?
2008. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2éve
2008. jún. 17. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor megtudlak érteni. mi már 18 honapja. én ugyjártam hogy nemvolt pém. adot clostit a doki reménykedtem. lett peteérés de megvékonyitotta a méhnyálkahártyát igy nemtudot beágyazodni. most leálitottak a clostirol . holnap megyek ultrahangra hogy mi lett
2008. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!