Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs zavar, vagy...

Menstruációs zavar, vagy terhesség? (többi lent)

Figyelt kérdés
12 napot késett, az amúgy mindig normális időben 28 napos ciklusom,ami max 1-2. napos késett. 13 nap reggel görcsre ébredtem, és vérzésre. Vagyis inkább első napon barna + darabok, a második nap pedig csak barna, ami elég sötét. Egy nagyon minimális piros vérzés is társult hozzá. Eléggé megijedtem, mert nemtudom mi ez. Sosem volt még ilyen. Tesztet csináltam ami negatív lett. Orvosnál is voltam, de nem talált semmit. De én érzem h valami nincs rendben. Valakinek van ilyenben valami tapasztalata?

2014. júl. 22. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak később volt ovud, ezért jobban megvastagodott a nyálkahártyád és emiatt erősebb és darabosabb a mensid. Ha a teszt is negatív és a doki sem látott semmit, nagy valószínűséggel nem volt baba. Hormonproblémára én a helyedben csak akkor gyanakodnék, ha ez rendszeresen előfordul.
2014. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. hát remélem nincs nagy baj... :)
2014. júl. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!