Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy 26 évesen eléggé...

Az hogy 26 évesen eléggé pattanásos vagyok, utalhat valami olyan elváltozásra ami miatt nem esek teherbe már 1 éve?

Figyelt kérdés
Már elkezdtük a vizsgálatokat, igaz hogy sztk-s dokival, eddig minden ok, most kell majd mennem hormonsor vérvételre meg hsg-re. Normális az hogy már nem vagyok tini és eléggé pattanásos vagyok? nem ilyen nagy begyűlt pattanások, hanem ilyen kis görcsök vannak az arcomon és azt ha erősen megnyomom akkor jön belőle a belesűrűsödött cucc. Bocsi a kifejezésért :)
2014. júl. 20. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a ciszta és a túlsúly nem feltétele a pcos-nek. Ezt csak terheléses inzulin ÉS cukorvizsgálattal lehet kideríteni sajnos (és nem nődoki kompetens benne, hanem endokrinológus)


kívánom, hogy ne ez legyen a gond, de nálam mindössze pattanásos bőrt okozott, és meddőséget. Bár azóta már van babánk :)

2014. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos vagyok, voltam világ életemben, 24 vagyok most. Ki lettem vizsgálva, nem vagyok IR-es, bár a terheléses vércukrom alacsonyabb lett, mint az éhgyomri. Így diétáznom kell, vissza kell fognom a szénhidrát bevitelt, és rendszeresen, többször kell keveset ennem. Ez oly annyira meghozta a hatását, hogy a -5 kg mellett még az első hónapban teherbe is estem. 9 hkm
2014. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!