Ki lett pattanásos?

Figyelt kérdés
Ki az, akinek előtte szép volt a bőre, és mikor várandós lett, akkor kipattanásosodott?
2013. jan. 14. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kipattanásosodtam elég keményen,főleg a hátam.

Undorító voltam.Foltos lett az arcbőröm is és az orrom is nagyobb lett...

A mellbimbóm is tarka foltos lett...

Szóval rám nem lehetett mondani,hogy a terhesség megszépített:-)

De miután megszültem helyre állt minden,igaz csak lassan,fokozatosan!

2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2013. jan. 14. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is kiragyásodtam az első terhességemnél. Nagyon undorító volt. Nekem a hajam alatt is voltak pattanások, ami azelőtt soha nem volt, és azóta sem. Most már 3 éves a kisfiam. :-)

Most a második babámat várom, de most inkább megszépült az arcbőröm, és a hajam is, most nincsenek ilyen problémáim.

Egyébként nekem soha nem is volt szép az arcbőröm, mindig ki van pörsenve, amióta az eszemet tudom. Már több bőrgyógyásznál is voltam emiatt, mert én azt hittem korábban, hogy ezt hormonprobléma okozza, de mindegyik orvos azt mondta, hogy ez nem hormonzavar, hanem ennyire érzékeny a bőröm.

2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az arcbőröm gyönyörű volt mindkét terhességem alatt. Nagyon érzékeny bőröm van, hol kiszárad, hol zsíros... Nem vagyok pattanásos, de nem is olyan szép amilyennek szeretném. Hát, a terhességek alatt nagyon szép volt. Viszont a fenekem állandóan tele volt pattanással! :) Kenhettem bármivel! A végén már Sudocreamet kentem rá, de attól sem volt jobb.

Én így jártam.

2013. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat!
2013. jan. 14. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon kiragyásodtam és már 32. héten járok de nincs javulás még mindig...nagyon idegesít nem csak az arcom csúnyult meg hanem a vállam a hátam a mellkasom is de hát ez van remélem a terhesség után elmúlik :)
2013. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!