Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy 26 évesen eléggé...

Az hogy 26 évesen eléggé pattanásos vagyok, utalhat valami olyan elváltozásra ami miatt nem esek teherbe már 1 éve?

Figyelt kérdés
Már elkezdtük a vizsgálatokat, igaz hogy sztk-s dokival, eddig minden ok, most kell majd mennem hormonsor vérvételre meg hsg-re. Normális az hogy már nem vagyok tini és eléggé pattanásos vagyok? nem ilyen nagy begyűlt pattanások, hanem ilyen kis görcsök vannak az arcomon és azt ha erősen megnyomom akkor jön belőle a belesűrűsödött cucc. Bocsi a kifejezésért :)
2014. júl. 20. 18:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem szép sima az arcom, ha fény úgy megy rá látni hogy ilyen göröngyös... Ja és a családba senki sem pattanásos.
2014. júl. 20. 18:13
 2/12 anonim ***** válasza:
helytelen táplálkozás miatt is lehet pl túl zsíros ételek sok magot eszel ugye ezek olajosak és sok ember ettől kipattogzik
2014. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örökletes ok is állhat a háttérben. A kakas biztosan alkalmas megtermékenyítésre ?
2014. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már túl vagyunk a férjem vizsgálatán, nagyon jó eredménye lett, a doki megdicsérte.

A családban mindenkinek szép a bőre és azt még lefelejtettem, hogy a nyakamon is van, amit nem látni de érzeni a kis gumókat, akiket ki se lehet nyomni mert nincs begyűlve. A mellkasomon és a hátamon is van pár, nem olyan vészes és annyira nem is látni ezeket, de ahogy a kezemmel megtapogatom a nyakam, érezni, ha megpiszkálom csúnya lesz és begyűlik, így hagyom mert így nem látni.

Magvakat nem eszek pont emiatt, mert utána még több lesz.

Arra gondoltam hogy nem-e valami hormon miatt vannak ezek.

2014. júl. 20. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
www.pco-szindroma.hu (teszteld magad rész)
2014. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Balra a videó alatt találod a teszteld magad részt, katt rá! Nekem ez ugrott be arról, amit mondtál. Nekem ez a tünet nem volt meg (bár néhány pattim volt), de nekem a többi tünet jó része stimmelt.
2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már elkezdtük a vizsgálatokat nem vagyok pco-s. Nincs cisztám, több hónapon keresztül követtük uh-val a peteérést és minden tankönyv szerinti. Hőgörbét is vezetek már jó ideje, arra is doki azt mondta olyan aminek lenni-e kell. Ha pcos lennék gondolom látni a doki meg én is az uh-n. Ezért javasolta a doki most ha megjönne megint a hsg-t és utána hormonsor vérvételt.
2014. júl. 20. 19:37
 8/12 A kérdező kommentje:
megnéztem a teszteld magad részt, nem vagyok túlsúlyos 175/60 kg vagyok és rendszeres, óraműpontos mensim van peteéréssel.
2014. júl. 20. 19:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt a választ adta a gép, hogy valószínű hogy nincs pcos- szindrómám.
2014. júl. 20. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért kérj cukor és inzulint is, hárompontos terhelést.


A mensimmel nekem sem volt gondom soha, és a túlsúly nem feltétele a pcos-nek. De kívánom, hogy ne ezen legyen, csak valami banális apróság, és mielőbb babázhassatok! :)

2014. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!