Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most sem sikerült...

Szerintetek most sem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Decemberben beteg voltam,így most nem tudtam mérni a hőmet.A mensim dec.27-én jött meg (a ciklusaim 26 naposak,ezek szerint valamikor ezen a héten lehetett ovum).A párommal együtt voltunk kedden,szerdán és csütörtökön,a reggeli hőm 36,8,viszont ma úgy érzem,mintha meg akarna jönni s közben párosul szúró érzéssel is a méhem körül.Volt már valakinek hasonló érzése ovu után?Ez azt jelenti,hogy megint nem sikerült?
2010. jan. 9. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, ebből bőven lehet baba. Nekem mindkét terhességemnél nagyon görcsölt a hasam.
2010. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néhány perce érzem,hogy nagyon elkezdett szúrni a bal petefészkem,tapintással még intenzívebb a fájdalom.Pisilnem is elég gyakran kell mennem.Lehet,hogy még nem volt tüszőrepedésem?
2010. jan. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!