Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy megjött a...

Mitől van az, hogy megjött a mensim, ez a második napja, de a hőm nem esett le?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt két nappal jelentősen vissza esett a hőm, azt hittem, hogy meg is jön még aznap, majd szépen vissza kúszott 0,5 tized fokot. Mire utalhat ez, vmi hormon problémám lehet? :( Köszi a válaszokat. :)
2010. jan. 9. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig esik le rögtön, van, hogy nekem is csak a harmadik napon megy le, viszont akkor már a vérzésem is több... Nem tudom, hogy a hormonokkal van-e valami gond ilyenkor.
2010. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem van úgy,hogy a 3.napon esik le,van úgy,hogy a mensi elötti nap.De ez teljesen normális,nincs egyforma ciklus,akkor gyanus a baba,ha késik,és a hő is fennt van.
2010. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok! :)

Az az igazság, hogy ma 0,2tized fokkal még feljebb ment.....

Szép vasárnapot kívánok nektek! :)

2010. jan. 10. 07:57
 4/14 A kérdező kommentje:
A hőm ma sem esett le, a negyedik napomon vagyok. Így kezdődött: első nap rendes piros vér, de ez kb csak 1-2 óráig tartott. Majd azóta csak barnázgatok, a hőm még mindig nem esett vissza. Arra gondoltam, hogy 2-3 nap múlva csinálok egy tesztet, bár nem sok reményt fűzök hozzá, mert 5 éve nem esek teherbe, viszont 6 éve rendszeres a menstruációm, ezért is fura nekem ez a dolog....
2010. jan. 11. 08:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes...ha öt éve nem esel teherbe, akkor tisztában lehetsz már a hőmérséklet kérdésével. Ez a mostani szitu újdonság számodra? Az orvosok mit mondanak?
2010. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még csak két éve mérem a testhőmérsékletemet, de a mensi napján mindig leesik. Nagyon erősen vérzek amióta abba hagytam a fogi gátló szedését, ennek már több mint hat éve, azóta rendszeresen jön meg, mindig 26 napra pontosan. 5 napig tart általában. Volt egy lapar műtétem tavaly, ott derült ki, hogy pcos vagyok, a férjemmel minden rendben van. Az orvos csak ennyit mondott: lombikkal is csak max 30% esélyem van, hogy terherbe essek, spontán meg 0%. :( Szóval én már feladtam a harcot, nem is érdekel a téma, a természetre bízom magam. Csak így hat év után fura nekem ez a nagy változás a testemben.....Tesztet már több mint egy éve nem csinálok, de ha fent marad még 2 nap múlva a hőm, akkor veszek egyett, tudod a remény hal meg utoljára, de semmibe nem élem bele magam.
2010. jan. 11. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia, én nagyon drukkolok neked.

csodák vannak, higgy bennük és neked is lesz egy csodád:-)


pont mostanában olvastam, hogy egy nő úgy lett kismami, hogy a férje és ő is meddővé lett nyilvánítva orvosok által, és mégis spontán esett teherbe. azt hiszem most már lassan meg is lesz a babája. ők lepődtek meg a legjobban amikor kiderült, hogy mi a helyzet.


tehát ne add fel. :-)

2010. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom egészségesen fogod fel a dolgot, bár biztosan átestél te is ezzel kapcsolatos depresszión, beképzelt terhességen és testi tüneteken. Hány éves vagy? Örökbe fogadás?
2010. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked!!Ha pedig mégsem sikerül természetes úton teherbe esned,akkor előttetek áll az örökbefogadás lehetősége!Én is PCOS vagyok,nálunk is a férjem teljesen egészséges.Mi örökbefogadtunk egy kisfiút,holnap lesz 1 éves,imádjuk!3 naposan hoztuk haza a kórházból..olyan,mintha én szültem volna!Sok sikert Nektek!!:))
2010. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, és van mér két közös gyermekünk. ( 10 és 7 évesek )Ezért sem foglalkoztam nagyon a dologgal, megcsináltattuk a kivizsgálásokat, hogy legalább azt tudjuk kivel van a gond. Értetlenül állok én is a dolgok előtt, mert két egészséges gyereket szültem, és pont utána leszek pcos? Örülök, hogy van ez a kettő, másnak egy sem lehet. Mindig nagy családról álmodtunk, de ha nem esek teherbe akkor sem siránkozok, mert van két gyönyörű egészséges gyermekem.
2010. jan. 11. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!