Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esik nehezebben teherbe...

Miért esik nehezebben teherbe az, aki annyira vágyik gyerek utám, és sokat is foglalkozik ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert állandóan ezzel foglalkozik és a babán rágja magát.Én is nagyon vágyakoztam,hogy teherbeessek és több hónapom ráment erre.Légy nyugodt a baba úgy is jön ha akar.20hetes kismama
2008. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stressz miatt amit a nagyon akarás vált ki és ez blokkolja a szervezetet. Szerintem is lazíts! és talán azért van hogy sok nő úgy esik teherbe hamarabb mint aki akarja mert nem rágódik rajta, azaz nyugodt. Persze nem vagyok pszichologus, de lehet hogy ez is közrejátszik.
2008. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!