Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, lehetet állapot...

3 napja késik, lehetet állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
El is feledkeztem a menzeszemről.24-26napra jön meg általában,ma vagyok a 28.napon.3napja reggel pecsételést vettem észre reggel,de csak a wc papíron látszott.Be is raktam egy tampont,gondoltam tényleg mostanában kéne esedékesnek lennie,utána is számoltam,stimmelt.Délután már nem kellett másik tampont vennem elő,a használt sem szívott magába semmit,csak halvány ragacsos barna trutyi volt rajta.(bocsi!) Néha megszakítással védekezünk,egyébként óvszerrel..Nem emlékszem viszont hogy ebben a hónapban megszakítással voltunk-e együtt.. szerintetek?Semmi menzesz vagy terhes tünetem nincs.

2014. júl. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak késik, lehet hormon zavar, de lehet terhesség is...
2014. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teszten nem gondolkoztál?
2014. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem most pont ugyanígy volt és a ragacsos barna trutyi után másnap durván megjött.
2014. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj
2014. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 3napja volt a barna trutyi,de jobb szerintem is ha holnap tesztelek..
2014. júl. 13. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Holnap írd meg, hogy mi lett :)
2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na?
2014. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi zu????
2014. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Délután megjött! Nem teszteltem,mert reggel tipikusan elkezdett görcsölni a hasam meg a derekam,gondoltam hogy csak megjön és megjött:)
2014. júl. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!