Lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
Április 13.án voltunk eggyütt a párommal, 16án pár nap késéssel megjött rendesen miután elmúlt rá egy hétre csináltam tesztet de negatív lett. Nem is foglalkoztam vele gondoltam nem lehetek az. Majd júniusban is megjött időben de nem a szokványos módon csak barnás folyással és éppen egy kis vérzéssel de nem vokt darabos mint szokott, aztán most júliusban szintén és olyan furcsán érzem magam émelygek, hányingerem van folyton aludnék és rettenetes hangulatingadozásom van. Elvégeztem 2 tesztet az első negativ lett de a második a javasolt idő után pozitivat mutatott. Furcsàn is érzem magam nagyon de lehet csak bemesélem magamnak?!

#àllapotosság
2014. júl. 2. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, bemeséled!
2014. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!