Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Picit vérezgetek, lehetek még...

Picit vérezgetek, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Egy hetes késés után ma elkezdtem vérezgetni, hétfőn szerettem volna tesztet csinálni. Szerintetek megmaradhat így a baba?

2014. júl. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi az esély arra, hogy megmarad, mint hogy most elmegy. Nem biztos, hogy terhes voltál, ha esetleg mégis, akkor jobb így az elején, hogy magadtól tisztulsz.
2014. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha terhes vagy, kapsz egy is progit és meg is maradhat.
2014. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszkat, zöld kéz megy! eléggé félek, ne akarom elveszíteni..
2014. júl. 12. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
miért,pozitivat teszteltél?Mert a kérdésedből nem derül ki hogy egyáltalán csináltál e tesztet,csak az,hogy késik.
2014. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló! Hetfőig szerettem volna várni a teszttel
2014. júl. 12. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi,utána láttam hogy a kérdés alá irtad hogy hétfőn szeretnél csinálni...

Vannak tüneteid?Mert furcsa hogy úgy irod mintha tutira baba lenne,hogy "megmaradhat e igy"a baba?

Kivánom hogy babás légy,és meg is maradjon,de szerintem most csak simán megjött neked egy hetes késéssel,de mondom,ne legyen igazam!

2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!