Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használta terhessége...

Aki használta terhessége előtt a PG 53 annak akkor mit mutattatott? Görbét is csatoltam. Már egy napja késik kérlek olvassátok el lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel, jelzem egy nap késés után kipróbáltam mit mutat a PG 53.Olyan páfrányos volt hogy nem hittem a szememnek.A hőm fenn van bár meg is vagyok fázva.A cicijeim fájnak és ami szokatlan hogy kicsit mintha meg is nőttek, vagy dagadtak volna,a hasam görcsölt pár napja de már nem.Bízhatok hogy babás vagyok?Már tegnap előtt felraktam a görbémet, de rápillantanátok.Nem tudom merjek e tesztelni ez a mikroszkóp most teljesen elbizonytalanított.


[link]


2010. jan. 7. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én vagyok t.előtt 7:57-es!Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!!Viszont ahogy az előttem szóló is írta nem szabad aggódnod mert az nem tesz jót!!!Gondolj arra,hogy minden rendben lesz!!!Jó egészséget és nagyon boldog babavárást neked!!!
2010. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!