Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használta terhessége...

Aki használta terhessége előtt a PG 53 annak akkor mit mutattatott? Görbét is csatoltam. Már egy napja késik kérlek olvassátok el lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel, jelzem egy nap késés után kipróbáltam mit mutat a PG 53.Olyan páfrányos volt hogy nem hittem a szememnek.A hőm fenn van bár meg is vagyok fázva.A cicijeim fájnak és ami szokatlan hogy kicsit mintha meg is nőttek, vagy dagadtak volna,a hasam görcsölt pár napja de már nem.Bízhatok hogy babás vagyok?Már tegnap előtt felraktam a görbémet, de rápillantanátok.Nem tudom merjek e tesztelni ez a mikroszkóp most teljesen elbizonytalanított.


[link]


2010. jan. 7. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A hőd tökéletes a mikroszkóp meg vacak. Egyik barátnőm férjének is páfrányosat mutatott, szóval tényleg nem jó. Tesztelj nyugodtan, hisz késik és bízhatsz, a görbéd nagyon szép :)
2010. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az ovu tesztet is szokták jóstesztként alkalmazni terhesség kimutatására(terhesség estén is pozitív)tehát miért ne mutathatná a PG53 is a terhességet!!!Tesztelj!!!Nagy a valószínűség a babára!Drukkolok!!!
2010. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj,nagy az esélyed a pozitív tesztre!

Drukkolok!Majd írd meg mi lett az eredmény!:)

2010. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Én pontosan ugyanebben a cipőben járok,megírnád,hogy mi lett az eredmény?

Amúgy az én görbém:

[link]

2010. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma esett a hőm 2 tizedet.Remélem nem menszit jelez és holnap visszakúszik.Vasárnap reggel akarok tesztelni.Nagyon nehéz de kibírom valahogy.Most csináltam meg megint a Pg 53-mal és most egyáltalán nem volt páfrány:( Eddig még mindig úgy volt ha elhatároztam hogy másnap tesztelek aznap megjött.Próbálok bizakodni.Ti mikor tesztelnétek a helyemben?A vasárnap az jó?


[link]

2010. jan. 8. 21:27
 6/11 anonim válasza:

Szia!

Én vagyok a 13:16-os szerintem tesztelj!Amíg nem jön meg addig bármi lehet.Nagyon szorítok neked!!!Még én is reménykedek,bár ha a ciklus.hu jó helyre húzta be a vonalat akkor ez a hónap is elúszott....Mióta próbálkoztok??

2010. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve.Viszont 7 hónapnál sajnos volt egy méhen kívülim.Aztán kiderült hogy az egyik petevezetőm el van szűkülve ami nem jelent mást hogy ha a tesztem pozi lesz még mindig nem nyugodhatok meg mert 50 % az esélyem hogy esetleg megint rossz helyen lesz.De erre nem nagyon próbálok gondolni.És ti?
2010. jan. 9. 10:31
 8/11 anonim válasza:

Hát mi 1 éve....én most talpmasszírozásra járok,ami nagyon jó!!!Csak pozitív tapasztalataim vannak 3 hónap alatt beállt a ciklusom 30 napra,előtte 35-45 nap volt.

Én még szeretnék adni egy esélyt annak,hogy természetes úton is lehet babánk,biztos sokan azt mondják,hogy hülye vagyok,már rég orvosnál lenne a helyem....,de én ezt utolsó megoldásnak szánom,majd ha nincs más akkor beszedek bármilyen gyógyszert....addig meg minden hónapban reménykedek.Remélem nálad minden rendben lesz és holnap pozitívat tesztelsz!!!!!!Nagyon szorítok.....

2010. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kétcsíkos lett a tesztem bár nem nagyon hiszek a szememnek de várom hogy a párom hazajöjjön és ő is azt mondja mert már volt 2 szellemcsíkos tesztem.Most szurkolok magunknak hogy jó helyen legyen mert már volt egy méhen kívülim és sajnos azt mondta a doki hogy 50 %az esélyem hogy megint rossz helyen lesz mert az egyik petevezetőm el van szűkülve.
2010. jan. 10. 05:52
 10/11 anonim válasza:
Gratulálok!!!!Nagyon örülök a két csíkodnak!!!!Most viszont nyugi,ne gondolj semmi rosszra,csak arra,hogy minden rendben lesz!!!
2010. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!