Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy ezek...

Lehetek terhes? Vagy ezek mensi tünetek?

Figyelt kérdés
csüt. van pont egy hete szeretkeztünk...volt egy kis baj h mikor elment a gumiba és vette ki az bennem maradt,fele kilogott de a gumiba volt teljessen a váladék és nem csuszott ki + még ki is töröltük. szurkál a méhem(felis vagyok fázva) fáj a mellem(szokott sürün)ugy hogy a hátam is fáj már.végülis 1honapja élek nemi életett elözö mensi elött is szurkált.ettol is szurkálhat hogy első alkalmak vannak?utoljára dec19dikén jött meg.az elött volt 2héttel az első alkalom és 30napos ciklusom volt ami még soha.szerintetek most mibaj van?
2010. jan. 7. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
írtad, hogy fel vagy fázva! Ez nagyban befolyásolja a menstruációdat! Szerintem nem vagy terhes! Nagyon kicsi az esély rá, szinte semmi
2010. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alhasi szurkálás és a hátfájdalom a felfázás miatt van.A mellfájdalom sok mindentől lehet, és írtad, hogy nálad sűrűn előfordul.Szerintem nem vagy terhes ( bár pici esély azért van rá), viszont a felfázást kezeld ki jól, mert felterjedve ( petefészek, méh) veszélyes lehet.
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!