Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma napkozben eleg eros mindjar...

Ma napkozben eleg eros mindjart megjon erzesem volt, enyhebb gorcsokkel. Normalis ez mensi elott minimum egy hettel?

Figyelt kérdés

Mar arra gondoltam, hogy meg fog jonni es biztos megint nem jott ossze a baba. :( Gyulolom ezt az erzest, es foleg a menstruaciot utalom. De jo lenne vegre terhesnek lenni!


Azon gondolkodtam, vajon volt-e valakinek ilyen erzese peteeres utan jo par nappal viszont mensi elott szinten jo par nappal???


Tegnap olvastam a neten egy lanyrol ,akinek ugy mint nekem, szinte peteeres utan ,de mensi elott minimum 1-1.5 hettel kezdodott az ilyen mindjart megjon erzese, es kiderult, hogy babas volt. Nala a 10.hetig tartott ez az erzes. Ezek szerint nalam is lehetne ez a szituacio, persze inkabb felkeszitem magam a (nem vart) mensire, bar biztos megint siras lesz a vege. :(


2008. aug. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon görcsösen akarod már a babát! Ez sosem jó. Sokat csalódsz, sírsz, gondolom számolgatsz, hőmérőzöl, tesztelsz....stb. A kérdésedre, lehet, hogy a beágyazódás miatt fájdogál a hasad. Nekem is "mindjárt megjön érzésem" volt, ahogyan Te fogalmaztál, valamint mensi előtt barnás pecsételésem és terhes voltam.
2008. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon szeretnem, de hat mikor az ember kornyezeteben sokan terhesek, vagy epp szulnek, babaznak, akkor nehez nem gorcsolni! Ha lenne mar egy gyerekem, akkor (szerintem) konnyebben viselnem, de meg nincs egy sem. :(


Neha ugy erzem ,hogy nekem soha nem fog osszejonni. Gondolom egy ido utan majd beletorodom, hogy nekem ugysem jon ossze es majd akkor fog osszejonni. :D

2008. aug. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!