Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol van az hogy reggel is...

Mitol van az hogy reggel is 36, 9 vagy 37 a testhom, napkozben is, de a teszt negativ?

Figyelt kérdés
nov 15en volt peteeresem elotte is utanna is voltunk egyutt ferjemmel,ezt kovetoen fajt a hasam a derkam azthittem h megjon.kicsit faradekonyabb vagyok.mas tunetem sajnos nincs de a mensimnek hetfon kellett volna megjonnie,maig semmi.maskor napokkal elotte erzem h keszuloben van,most semmi.ma reggel teszteltem negativ lett.lehet hogy korai volt vagy biztos h nem vagyok terhes?semmifele betegsegem es hormon problemam nincs.elozo terhessegem 6 hetig eszre se vettem,talan most is igy lehet?mi a velemenyetek,nagyon szeretnem ha jonne a baba.:(((((((((((((
2007. dec. 1. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szeretnnk ha babád lenne! :) Csinálj még egy tesztet hétfőn, és ha nem is jön meg, ha pozitív ha negatív menj dokihoz.

Azért azt te is érzed hogy gyanús ha nem jött meg. Viszont a tesztek ki szokták mutatni általában ilyenkor már. Várj hétfőig, és csinálj új tesztet! Szívből kívánom hogy sikerüljön!

2007. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez már a "rizikófaktor", mikor nem tudsz mit kezdeni a rengeteg idővel, ami eltelik, s mégsem árul el semmit. A tünetek egyértelműen melléd (és a babád mellé állnak), de amíg nincs 2csík, nem lehetsz biztos benne. Együttérzek a türelmetlenségeddel, de ki kell bírnod még 3-4 napot, és csinálj egy újabb tesztet!!
2007. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, mást én sem tudok mondani, a tünetek nagyon babára utalnak! A hormonszintnek meg kell annyira emelkednie, hogy a teszt kimutassa. Muszáj kibírni... Drukkolok!
2007. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
az átlag testhő 36,5-37,5ig fogadják el,onnan beszélünk lázról.bármikor emelkedhet,a hőmérsékleted,a belső folyamatok hatására
2007. dec. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!