Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta a c.hu a...

Jó helyre húzta a c.hu a pé-met? Mikorra ne várjam?

Figyelt kérdés

[link]


Pé-től mensi-ig szoktak fájni a melleim.Ma kicsit már mintha enyhült volna a melfájdalom.Akkor már ne is reménykedjek?


2010. jan. 7. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a hő alapján szerintem jó helyre húzta. hány naposak a ciklusaid?
2010. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől a "már ne is reménykedjek"-től kicsit ki tudok akadni... :-(


Szerintem a 14 ciklusnapodon volt a tüszőrepedés. Ennek még csak 7 napja. Azaz még 7 napod van addig, hogy kiderüljön: teherbe estél-e, vagy sem. Ha megfogantál is, a baba még be sem ágyazódott! Akkor meg mitől lennének terhestüneteid, pláne ilyen hamar?


Majd ha megjött, akkor leírhatod magadat, de nem ilyen korán. Mellesleg meg ahány nő, annyiféle tünet, nem várhatod el magadtól, hogy kötelezően mellfájdalmad legyen a terherbeesés után.


Türelem még egy hétig, aztán tesztelhetsz. Megy a drukk!

2010. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Általában 29 naposak a ciklusaim,múlt hónapban késett így jöttt meg akkor.


Kedves 2-ik:

Egy szóval sem írtam azt,hogy terhestünetem lehet a mellfájdalom--bocs.

Csak azt szerettem volna kifejezni,hogy pé-től minden hónapban a mensimig nagyon fájnak,és mivel már most enyhül a fájdalom,félek,hogy a napokban megjön:(

2010. jan. 7. 11:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy volt már 26 napos ciklusom is.

Köszönöm mindkettőtöknek a HASZNOS válaszokat!

2010. jan. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!