Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit Tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Mit Tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
37 Éves vagyok, szeretnénk babát, de a párom külföldi munkát kapot. Sajna igy egy hónapban egy esélyünk marad.Nagyon elkeseredtem, Nagyon megvisel ez a hír lelkileg.Nagyon kevés esélyem van , ugye?
2010. jan. 7. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kimenni vele te is? Mert azért gyereknevelésre sem éppen ideális, ha apuka csak havi pár napra van idehaza...


Ha az a havi egy alkalom épp jókor van, akkor pont ugyanannyi esélyed van teherbe esni, mint másnak. Kezdj el hőmérőzni, ovutesztelni, ez az oldal segít: [link]

2010. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az az egy alkalom lehet elég lesz, de ha előre rágörcsölsz, hogy nem fog sikerülni, akkor nem is fog! Koncentrálj arra, hogy igenis össze fogjátok hozni azt a babát, másnek is összejött hasonló helyzetben. Biztosan nem lesz egyszerű, de menni fog, hidd el! Azt a ritka együttlétet meg próbáljátok meg úgy időzíteni, hogy a legmegfelelőbb napokon legyetek együtt. Mielőtt elmegy, nézessétek meg magatokat, hogy minden rendben van-e, és ha igen, akkor ezen nem fog múlni! Szorítok, hogy gyorsan összejöjjön az a csemete! Kitartás, és csak pozitív gondolatok!
2010. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugy fogd fel hogy van eselyetek. Ha kicsi is de van. Abba a pici idoben is mindent bele. De gondolom nem a vilag vegere megy igy te is mehetsz hozza.
2010. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy estem teherbe, hogy már feladtuk, ki voltam írva átjárhatóságira, majd inszeminációra, így már nem igazán figyeltünk semmire. A középidőben 2 alkalommal voltunk együtt, ebből 1 esett a peteérés előttre és 1 a peteérés utáni napokra, de teherbe estem, ja és nem feküdtem utána, nem csináltam gyertyát, sőt rögtön fel is álltam mert reggel volt, és mentünk is valahova. Úgyhogy ugyanannyi esélyed van szerintem.

2010. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el. Ismerem a szitut. Az én párom 2005. óta dolgozik külföldön, 3-4 hetente van itthon 2-3 napot.Az első kisfiunk 2006-ban született. Őrá 7 hónapot gyúrtunk :D És azóta megszületett a 2. kicsi fiunk 2009. októberben. Elsőre összejött, pedig előtte nem sokkal állt be a ciklusom, mert a nagyot 2 éves koráig szoptattam.

Sok sikert és kitartást pocakosodáshoz :)

2010. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: elsőnél nem gyertyáztam, a másodiknál kb. 10 percet :)
2010. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok Vele kimenni, mert van két nagyobacska gyermek is. Amugy csak egy évre megy, de ennyi időssen az is sok. Nagyom aranyossak vagytok, igyekeszem pozítívan, most a programm szerinti ovunap elötti napon lesz itthon, de csak egy napot :),ugy tudom ez a legjobb :)
2010. jan. 7. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Idős vagy hozzá szerintem, ezzel lehet hogy majd a babának lesz baja ha összejön
2010. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!