Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy még a...

Elképzelhető, hogy még a szeroidok zavarják a mensim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 hete késik a menstruációm. Tesztet még nemcsinálta, mert előtte is 8 hétre jött meg rendesen. Voltan nődokinál, de azt mondta, hogy minden ok, csak mivel szteroid injekciókat kaptam az zavart be. Lehet, hogy most is. Állítólag még hónapokig is bezavarhat és fél év mire rendesen kiürül. Nov. 10-én kaptam az utolsót.

Semmi tünetem nincs, csak tegnap este óta kicsit görcsölget a hasam, olyan mensis görcsök, de még semmi.


2010. jan. 7. 09:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy kb. két hete -14 fokba nemvolt fűtés a buszon, kb. másfél óráig úgy utaztam, kicsit fel is fáztam. Talán attól is késik?
2010. jan. 7. 09:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármitől késhet, sajnos ezt nem tudom megmondani neked, hogy mitől - pláne, ha az orvos se tudta.


De a helyedben tesztelnék, nem idegesíteném magamat. Már 500 Ft-ért kapható teszt, nem kell a legdrágábbat venni, az olcsó is ugyanolyan jó. Sőt, ha a Vaterán veszel, akkor 100 Ft-ért is kapsz nagy érzékenységűt.

2010. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!