Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy végre...

Elképzelhető, hogy végre összejött?

Figyelt kérdés
Október 9-én volt az utolsó mensim. Átlagosan 31 naposak a ciklusaim, tegnapra nem vártam és nem is jött. Együtt 20,21,26,29-én voltunk a férjemmel. Másfél éve volt egy vetélésem és azóta nem akar összejönni a baba. Tesztelni még nem merek, mert félek a kudarctól. Tüneteim az émelygésen, alhasi szurkálódásokon kívül nincsenek. Lehet, hogy túlságosan szeretném és ez akadályoz? Az az igazság, hogy ilyenkor fokozódik fel bennem, amikor közeleg a nem várt. Szerintetek mit tegyek?
2011. nov. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem szokott késni? Mert ha igen, akkor még várj két napot a teszttel!
2011. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem is 9-én volt meg utoljára, 3 hónapja próbálkozunk, én vasárnap tesztelek, esetleg te is tesztelhetnél akkor és megírnád és én is, hogy mi az eredmény:) drukkolok neked nagyon!
2011. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az nagyon jó,ha most összejött,de másfél év alatt nem kellett volna kivizsgáltatnod magad?

Nem bántásból,csak nehogy megint elmenjen a baba ha esetleg hormonprobléma miatt nem sikerült...

2011. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom az összes kérdés megválaszolni.

1. Igen néhány napot szokott késni, így én is arra gondoltam, hogy a hétvége előtt nem tesztelek. Úr Isten, de messze van még...

2. Köszönöm a biztatást, és mindenképpen jelzek, ha vasárnap sikerül tesztelni. Addig is kitartást és bízom abban, hogy neked is összejött :)

3. Van egy 8 éves egészséges kislányom. Szerettem volna kistestvért, de nem mindenáron... Orvosnál voltam, de nem találtak semmi problémát.

2011. nov. 10. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg drukkolok Neked!!! Írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény!!! :)
2011. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szokott késni,akkor mindenképpen várjál még,a csalódás elkerülése végett.Én is korán teszteltem anno (tiszta depi lettem) aztán 3nap késés után dühömben teszteltem újra és pozi lett.Ha már van egy egészséges gyereked biztosan sikerülni fog majd!Ő könnyen összejött vagy vártál rá?
2011. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lányom viszonylag könnyen összejött. Aztán úgy gondoltuk kicsit többet várunk a kistesóval, aztán ez az eredménye, hogy elkezdünk kapkodni. Ezt ne vegyétek szó szerint. Persze, hogy minden hónapban foglalkoztatja az embert, főleg amikor a nem várt közeledik. Én 33 vagyok, a férjem 39, remélem még nem késtünk le semmiről.
2011. nov. 10. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A koroddal szerintem semmi gond,időben vagy.Ha már sikerült többször teherbe esned nem lesz gond!Nekem eddig könnyen,elsőre ment,de most mi is már 5hónapja várunk a kis tesóra!drukkolok neked!
2011. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajna ma megjött. Azért nektek drukkolok, és remélem hamarosan újra érdeklődhetem. Mindenkinek sok szerencsét és mielőbbi babázást.
2011. nov. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!