Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. hónapja próbálkozunk. A...

4. hónapja próbálkozunk. A doki szerint minden rendben, de akkor miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Elegem van a számolgatásból! Be lehet ettől csavarodni?!

Ebben a hónapban úgy éreztem, összejött, de tegnap voltam a dokinál, és semmit sem látott. Tüneteim is voltak, de minek... Állítólag meg sem repedt a tüszőm! Elkeseredtem. Számoltam a Pé-t, a hőmet is mértem, de befejeztem. Ebben a hónapban nem a naptár szerint próbálkozunk. Lehet hogy jobb is lesz így!


2008. aug. 2. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges számolgatni, meg teóriákat gyártani. Csak szexeljetek, amikor kedvetek van, és kész. Ha görcsölsz a dolgon, akkor nehezebben jön össze.
2008. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másik orvost!Én velem megtörtént hogy elmentem orvoshoz és megállapította hogy lesz baba.Nagyon örültem minden happy volt.Aztán egy hónap múlva mentem megint és egy helyetesítő doki volt és azt mondta nincs baba , valószínüleg elnézte a doki. Szőrnyű érzés volt!(azóta már összejött a baba)De olyan is van hogy beképzeled magadnak a tüneteket mert annyirra szeretnél babát.Mindenesetre ne görcsösen gondolj a dologra.DE egyszóval csak próbállkozzatok még és próbálj másik orvost keresni!

Remélem azért összejött mégis a baba , vagy nemsokára összejön!

2008. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja próbálkozunk, mindenki azt mondta ne aggódjunk.Az orvosok közlték, hogy csak akkor fognak kivizsgálni, ha már legalább 1 éve próbálkozunk.Ismerős által előbb elkezdtek kivizsgálni és kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, a többi vizsgálat még csak most jön :( Szóval keress egy másik orvost, de valóban ne görcsölj az nem jó, inkább élvezzétek a "gyártás" folyamatát :)
2008. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem túl görcsösen akarod.

Mi is 5 hónapon keresztül eredménytelenül próblkoztunk, s minden gondolatom e körül forgott.

Feladtam , hogy már ugy sem sikerül.

Hát nem így lett!

Próbálj lazítani.

Üdv: 27 hetes kismami

2008. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ne számolgass,ne méregess!szex amikor csak jól esik,és kész!!!dobj el mindent,a bugyit is és...sok sikert!!!
2008. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szexelj életed pasijával jó sokat! :)

ne számolgass, nem kell a naptár, dobd ki!

2008. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak alátámasztani tudom az előttem szólók tanácsait. Mikor elindult Nálunk a babaprojekt, az első hónaptól már minden lehetséges módszert bedobtam, és figyeltem mindenre. Ezt 4 hónap után meguntam, hasonlóan éreztem magam, mint Te most. Kidobtam/félretettem minden kelléket (ovuteszt, hőmárő stb.) Erre, az 5. hónapban, amikor csak úgy spontán éltük az életünket, simán (fogalmam sincs, hogy mikor) összejött. Én voltam a legjobban meglepődve a pozitív teszt láttán. :-))
2008. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztató válaszokat! :)

Megfogadom a tanácsaitokat! Lesz, ami lesz... :D

Köszi!

2008. aug. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!