Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem kell félnem?

Ugye nem kell félnem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben írtam ki egy kérdést,amiben azt volt,hogy a mensim után 2 nappal szeretkeztem a barátommal,védekztünk de az aktus végén a gumi picit felcsúszott.Kb a szeméremajkaimnál lehetett.A sperma a sisakban volt egy pici volt szétterjedve.A várható peteérés szakaszban volt fehér folyásom,teljesen átlagos...mellen nagyon picit duzzadt meg,s mostpár pattanásom is van.Hétfőn kell majd megjönni,kérlek nyugtassatok meg...sztem nincs baj,de néha beparázok,nem szokott ilyen előfordulni:S
2010. jan. 6. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a sperma nem folyt ki nincs mitől aggodni. Amugy hány napos a ciklusod?és a mensid?
2010. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a szeméremajkaimon tuti nem volt sperma...általáan 5-6 napig tart a mensim és úgy 30.napra szokot megjönni..
2010. jan. 6. 21:43
 3/6 A kérdező kommentje:
amint észrevettük,hogy felcsúszott..gyorsan összecíptük a gumi száját...ajj izgulok:S
2010. jan. 6. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes, nyugodj meg.
2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha izgatod magad, azért fog késni! az ilyen rendkívüli esetekben szokták ajánlani a 72 órást, mert Te ill a párod nem láthatja, ha pár százezer kisfickó odakerül, mert nincs színük! és ugye a megtermékenyítéshez egy is elegendő!

reméljük nem történt baj, ne idegeskedj!

2010. jan. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát nagyon remélem:S

Mindig annyira félek,pedig tisztában vagyok mindennel és mindig védekezünk,de most volt ez a baki...és félek:S

72 óráat meg nem akartam bevenni,így h nem szakadt ki,v lyukadt ki a gumi..

2010. jan. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!