Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete előváladék került...

1hete előváladék került belém, most kéne megjönnie, fáj is a mellem. Baj van? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Ma megujjazott és nagyon sok "folyadék" jött belőlem..ez ugye nem a teherbeesés előjele?:S vagy félnem kéne? :SS
2010. jan. 6. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mi újság kedves Kérdező?
2010. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg :\\ Holnap vagy holnapután veszem a tesztet..Mit tegyek ha terhes vagyok ? :((( Anyukámnak nem szeretném mondani,hogyan oldhatnám ezt meg?:\\
2010. jan. 11. 18:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia hasonlo helyzetben vagyok en is es enis 16 vagyok:S:D,nekem 27.-én kellett volna megjönnie..baratommal megszakitasosan voltunk együtt 22.én legutoljara,de meg elsem ment szoval "megsazkitasos" 2p-volt kb az egész mégsem jött meg,lehet csak hormon zavar de lehet egyeb is :Stiszta volt a keze ? Szerintem ha nem jön meg mindenkepp szolj anyudnak enis szoltam orvosnal is voltam max elkuldenek beutaloval terheseggi vizsgalatra -ami annyi hogy elsö vizeletet be kell vinned a korhazba attol fug hova utalnak delutanra megis van az eredmeny.nekem negativ lett + 3 tesztem is negativ megsem jött meg szoval..ha teres vagy akor amugy mindenkepp megtudja anyukad jobb lenne neki elöbb szolni:S
2010. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, gondolom nem szeretnéd megtartani, ebből kifolyólag mindenképp szólnod kell a Szüleidnek, mivel az abortuszt 18 éves kor alatt, csak szülői engedéllyel végzik el. Ha pozitív lesz a teszted, szeretnéd megtartani?

Egyébként nem értem, hogy miért vagytok ennyire felelőtlenek, megszakítással védekezni??? Ez a tudatlanságot bizonyítja, mivel az előváladék is tartalmaz életképes spermákat.

Ne haragudj kedves Kérdező, nem téged akarlak bántani! Amúgy a folyásod most milyen? Esetleg tüneteid vannak?

2010. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjöött :) De mellfájásom még mindig van :S Lehet elfog múlni a végére,remélem.
2010. jan. 12. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!