Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete előváladék került...

1hete előváladék került belém, most kéne megjönnie, fáj is a mellem. Baj van? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Ma megujjazott és nagyon sok "folyadék" jött belőlem..ez ugye nem a teherbeesés előjele?:S vagy félnem kéne? :SS
2010. jan. 6. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hajaj...asszem ezt atomjól megszívtad...
2010. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor még nem mutatja ki a teszt és előjelek sincsenek, mert a beágyazódás az aktus után kb. 14. nap után történik meg és még csak 6 nap telt el, így az a hormon, ami akkor szokott termelődni ha terhes az ember még nem kezdte meg működését. Úgy hogy a menstruációig várni kell, és ha akkor nem jön meg akkor tesztelj.
2010. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is nagyon erős folyásom volt mikor beágyazódtam... Neked az kb mostanában van.. Hány éves vagy? Para, ha babás vagy?
2010. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen para :\\\\\ 16 vagyok :S:S:S
2010. jan. 6. 19:33
 5/15 A kérdező kommentje:
de nem fehérfolyás vagy barna..hanem színtelen,például amikor elmegyek olyan..de nem mentem el..csak nedvesettem elég erősen :S
2010. jan. 6. 19:37
 6/15 A kérdező kommentje:
ja és a mellem akkor szokott fájni mikor megfog jönni..:\
2010. jan. 6. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:

szia! vizes folyás volt? az tipikus mensis folyás, de ha idegeskedsz késni fog!

nyugi és lehetőleg előváladék se kerüljön beléd, ha nem szeretnétek babát! tessék gyógyszert szedni, vagy gumit használni, ha nem tetszik neki, közöld vele, hogy menjen majd akkor ő kapartatni magát...

sok szerencsét

2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
huh most kicsit megnyugodtam :D köszi szépen :) persze védekezni fogunk, ez volt az első alkalom a 11hónap alatt :S
2010. jan. 7. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves 2!

A beágyazódásig tartó idő 7-12 nap.

Tehát ha a kérdező egy hete volt együtt, akkor ez a 8. nap, szóval akár a beágyazódástól is lehetne a tünete... (Nekem mindkét terhességemnél a 8. napon kezdődtek a tünetek...)

Persze nem biztos, h attól van, ezt én is szívemből remélem!

Védekezzetek srácok!! Itt életekről van szó!


A folyás egyébként szinte "bármitől" lehet, és a mellfájdalom is lehet a menstruációd előjele, meg a stressz miatt is, amiben most vagy.

2010. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Arra itt senki sem gondolt, hogy a sok folyás attól volt, mert izgalmi állapotban volt a kérdező????

Az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat, tehát meg van az esélye annak, hogy teherbeestél. De ennek az igzalmi folyásnak semmi köze hozzá!!!!

2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!