Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemtervezett teherbeesés?

Nemtervezett teherbeesés?

Figyelt kérdés
itt arra lennék kiváncsi ,hogy is történt,mi volt a baki és miota védekeztetek a be nemvált védekezésel?
2010. jan. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

6 honapos volt a lanyom,amikor teherbe estem a masodik babaval,nem terveztem.Aznap este becsiptem a teraszon a parommal egy kis pezsgö altal,mig a gyermekem aludt,es hat a következmenyek...Gondoltam,egyszer nem vedekezünk,nem lesz baj,hisz nemreg szültem,a szervezetem nem birna feldolgozni.

Nos ma mar 28. hetes terhes vagyok.

Mar örülök,de örültem volna jobban ha nem törtenik meg

2010. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumi+ megszakításos. Vagyis vagy-vagy alapon működött. A középidőben azért igyekeztünk mindig gumit húzni, de ha nem került fela nagy hévbe, akkor kivette. Aztán egyik alkalommal a kedves párom úgy döntött, hogy most minek vegye ki...meg már a 2. alkalom volt aznap, és úgy gondolta abba úgy sincs semmi. Csakhogy pont középidőbe voltam :D Ez az egy ilyen nem védekezős eset volt a hónapban, és úgy látszik mégiscsak volt vmi abba a 2. adagba. :)Most 28 hetes vagyok, és már nagyon várjuk. Végül is nálunk nem volt gáz, mert már amúgy is tervezgettük a babát, 2. hónapja volt hogy nem szedem a fogigátlót, csak meg meg akartuk várni, hogy rendesen visszaálljon a szervezetem.
2010. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfogyott a fogamzásgátlóm, nem volt időm újat iratni, és csak félbeszakítottuk. És valamikor megfogant. De az én picim nem nem tervezett, hanem szerelem gyerek. Már 6 hónapos, és imádjuk.
2010. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egyszer egy óvszerszakadásunk, de másnak eseményutánit bevettem, így nem lett belőle terhesség, de nagyon rossz érzés volt :(
2010. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgátlót szedtem, mégis megfogant! :) "Valaki" nagyon meg akar születni nekünk.. most 27 hetes vagyok, nagyon várjuk már.
2010. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!