Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye, hogy terhes legyek?

Van esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben + teszt után megjött,nagyon görcsöltem és darabos sok vérzésem volt. A kórházban uh-al megnéztek nem láttak semmit. Azóta volt 2 nagyon gyenge(1 tisztasági betét/nap)vérzésem és 2 kicsivel több vérzéssel, de még ezek sem olyanok mint szoktak. Még fog.gátló mellett is bővebb volt a vérzés. Minden vérzés után -at teszteltem. Most még tart a vérzés, de ezek ellenére lehetek terhes?
2010. jan. 6. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Az a furcs nekem, hogy eddig nagyon száraz volt a hajam, volt hogy 2 hétig se kellett mosni, most 1én mostam és tiszta zsír, meg a fogaim is romlanak, eddig mind ép volt, 1 hónap alatt 2. fogam ment tönkre.
2010. jan. 6. 14:38
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes,

ha 2 negatívod is van.

a fogak meg nem az elején romlanak.

valami nincs rendeb ha így pecsételgetsz, ez nem normális menyj el dokihoz miért van.itt nem tudnak neked érdemleges választ adni! sok sikert a babához:)

üdv:egy 3 és fél hós kispasi anyukája

2010. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!