Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orális szextől terhes? (a...

Orális szextől terhes? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Párommal orálisan kényeztettük egymást, ő el is élvezett, utána csak letörölte magát zsebkendővel és aztán összebújtunk. Nem feküdtünk le egymással, de hozzáért a nemi szervemhez az övé. Azt olvastam, hogy így is teherbe lehet esni. Mennyi az esély rá? Szűz vagyok még, nem tudom ez számít e valamit...

2014. jún. 30. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
jézusom. neked inkább a biológia könyveddel kellene összebújnod...
2014. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj bioszt!!komolyan már... minek csináltok bármit is ha fogalmatok sincs a dolgokról!!Eszem megáll!!!
2014. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha nem volt g.eci a pö.csödön akkor semmi baj nem lesz :D

Csak ha belement akkor van gáz.

Mikor lesz a peteérés kérdezd majd meg.

Azért azt ajánlom csináljon egy tesztet biztos ami biztos.

2014. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüzesség nem számít bele, szerintem nagyon nagyon kicsi az esélye hogy teherbe estél. Ha mégis késne a következő vérzésed, akkor csinálj egy tesztet és véglegesen megnyugodhatsz. Ne izgulj, szerintem nincs gond.


Egy 4 hós kiscsajszi anyukája

2014. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg NEM!


De tudnotok kell, hogy 1 darab hímivarsejt, (a cseppnek a töredéke) is okozhat 9 hónap múlva egy darab sírógépet.

2014. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!