Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt konizációs műtétje...

Akinek volt konizációs műtétje és utána terhes lett a doki eltiltotta a szextől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem 2010 szept. 1-én volt konizációs műtétem elküldte a doki szövettanra a kivágott darabot ott megállapították, hogy méhnyakrákom van, 6 hét múlva méhnyak amputációt végeztek rajtam...alig maradt odabent valami a méhnyakamból mondhatni 3-4mmm...2011 június 19-én volt az utolsó mensi első napja és most 32 hét 4 napos kismama vagyok és soha egy másodpercre sem voltam eltilta a sextől csak annyit mondott a dokim, hogy azért ha lehet finoman :)...kellemes babavárást!
2012. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál,bár azóta már én is tudom a választ.Nekem idén áprilisban volt a műtétem,májusban volt meg utoljára,engem a dokim eltiltott a 14. hétig és persze utána is csak óvatosan lehetett csak szexelni.Most 38.hetes vagyok és a szüléstől félek mert állítólag sokkal nehezebben tágul a méh a hegek miatt.Te mit hallottál?
2012. febr. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!