Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-én kellene megjönnie de én...

5-én kellene megjönnie de én olyan furcsán érzem magam. Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Kissé érzékeny a mellbimbóm, tompán nyom a hasam alja mint mielőtt megjön, émelygek,folyton éhes vagyok, sokat járok pisilni, fel vagyok egy kicsit puffadva és a reggeli hőm 36.9 nekem ált max 36,6 ha nem vagyok beteg.

Lehetnek ezek a terhesség tünetei már most?


2008. aug. 1. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és fájdogál a derekam is
2008. aug. 1. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezek a tünetek szokatlanok neked,akkor elképzelhető hogy baba van a dologban.
2008. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a menzid előtt nem szoktad ezeket tapasztalni, akkor akár baba is lehet a dologban. Mérd a hődet továbbra is reggeli ágynyugalomban és ha ilyen magas marad és a menzid késik, akkor tesztelhetsz!
2008. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem sikerült bár ma már a cicim nem olyan érzékeny, Kocsonyát főzök eddíg nem volt bajom a szagátol most ha bemegyek a konyhába öklendezem uh

Köszi a váaszokat.

Drukkolok magamnak meg persze nektek is

pusz

2008. aug. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!