Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap múlva kell megjönnie....

8 nap múlva kell megjönnie. Reggelente furcsán érzem magam. Fáj a fejem. Este ég a gyomrom.Sokat eszek, iszok. Lehetséges hogy már érzem? Beképzelem már magamnak?

Figyelt kérdés
Február 4-én kéne megjönnie. Az még nagyon messze van.
2008. jan. 25. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az első napoktól voltak tüneteim,csak eleinte nem tudtam miért!A menstruáció elött egy héttel már sejtettem,hogy azért vagyok így,mert terhes vagyok,tesztet is vettem pár nappal elötte és pozitív lett!Én egyik reggel úgy ébredtem,hogy nincs kedvem kimozdulni sem otthonról,senki ne szóljon hozzám.Nem akartam emberek közt lenni,csak pihenni!Elötte soha nem voltam ilyen,depire sem vagyok hajlamos!Ez tartott 2 hétig!Néhány barátnőmmel beszéltem telefonon,mert személyesen hozzájuk sem volt kedvem,elmondtam nekik,hogy nem tudom mi van velem,de most szabadságoljanak.A páromhoz sem volt kedvem szólni,ami szintén meglepett!Majd jött az émelygés és a hányinger!Ekkor más sejtettem!Szóval lehetséges,hogy az elején megérzed te is!Mindenkinél más tünetek jelentkeznek!Vegyél egy tesztet pár nap múlva!Addig próbáld meg nem nagyon beleélni magad,nehogy csalódás legyen a vége!Hisz ha valaki nagyon szeretne babát,az tud produkálni terhes tüneteket sajnos!
2008. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!