Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Hogy is van ez a...

Mit tegyek? Hogy is van ez a Down kór szűrés?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok.Ma hivtam az orvosom,szerettem olna időpontot kérni a 12. heti uh-ra, ami ugyebár fontos, mivel a nyaki redőt is mérik.Viszont szűkszavúan csak annyit mondott a telefonba,hogy most nem tud mit mondani, hivjam fel 2 hét múlva.Addigra nem csúszok ki a mérési időből, na meg a vérvételt is 12 hetesen kell elvégezni nem?Mit tegyek?Menjek el egy másik orvoshoz, vagy várjam ki a 2 hetet?13 hetesen már nem lenne ugyan az az eredmény ha jól tudom.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2010. jan. 5. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most néztem,hogy rossz helyre irtam a kérdést.Azért ha valaki jártas a témában szivesen fogadom a segítségét.
2010. jan. 5. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Szióka!

Én úgy tudom,hogy a 11-14.hát között kell megejteni a down-kór szűrést.Az előző babámmal 13+4 naposan voltunk az Istenhegyi klinikán,és tökéletes lett az eredmény.A mostani pocaklakóval pedig 12+5 naposan,és ez az időpont is jó volt!Mivel vérvétel is lesz akkor gondolom kombinált tesztre mész.Mondjuk mi magán ultrahangra mentünk,ott telefonon jelentkeztünk be és egyből az utolsó menszeszt kérdezték,és abból kiszámolva hívtak be!

De ha időpont kell az ultrahangra,akkor legalább 1 héttel korábban érdemes időpontot kérni.Várj pár napot és újra hívd fel a dokidat!

2010. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Newkem 13 hetesen nézték UH-n a babámat, és a vért is akkor vették le. 2 hét múlva még nem késtél el - persze csak akkor, ha két hét múlva nem négy hét múlvára adnak időpontot.


25h km

2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. jan. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!