Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miért esett le? én ezt...

Most miért esett le? én ezt nem értem.

Figyelt kérdés

[link]

nekem ez túl korai mensinek, ráadásul akkor szokott leesni nekem, amikor már megjön. pedig már érzem a hasam, viszont a lutelálisom 14 nap. létezik olyan amikor kevesebb vagy ez most mi


2010. jan. 5. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A hőleesés akár beágyazódástól is lehet, a lényeg, hogy innentől újra emelkedjen a hő és maradjon is fennt! :)
2010. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy mensi, de lehet, hogy nem.


Meríts reményt ebből a görbéből: [link] Nem egy tipikus babás görbe, igaz? :-)


25h km

2010. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

húú grtaulálok:D

szinte ugyan olyan "dombod" volt a görbén mint most nekem...

hát ezek szerint nincs veszve minden:D

köszi Nektek és sok boldogságot Kismami

2010. jan. 5. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia az enyém ilyen: [link] 8 hetes kismama
2010. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

gratulálok Neked is 8 hetes KM!

az igen milyen hülye helyre húzta a c.hu a p.é det :D :D

látom Neked is esett egyet.

és Ti mit éreztetek amikor esett egyet a hőtök?

nekem tegnap délután volt egyszer, hogy számomra egy nagyobb mennyiségű krémes folyás, se szag, se semmi...

ma reggel ugye esett a hőm, és szurkált nagyon a hasam, és sokszor éreztem, hogy na most megjött, de szinte száraz vagyok. most sütök-főzök és semmit nem érzek...

szerintetek?

2010. jan. 5. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló vagyok,a 18.napon repedt meg a tűszöm ekkor tojásos nyákom volt a dpo 2.napjáig,után krémes nyákot tapasztaltam ez dpo 7.napjáig,azután száraz voltam a dpo 13.napjáig, dpo 14.napjától meg változó hol száraz,de van hogy krémes vagy éppen éppen tojcsis. Dpo 12-13.napján leesett a hőmérsékletem,egy pár csepp vért tapasztaltam. Mikor elkezdtem vérezni,aznap kezdődtek a terhes tünetek mensis görcsök,hasszurka,sűrűn jártam pisilni,előtej szívárgás,fáradtság,álmosság,émelygés,hányinger és rettenetesen kívántam a kovászos uborkát. Pont ma voltam ultrahangon a babám már 12mm-er és már dobog a szívecskéje.
2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!