Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki így teherbe?

Esett már valaki így teherbe?

Figyelt kérdés
Rajta vagyunk a babagyártáson,csütörtökön lesz peteérésem(14-ik nap). 28 naposak a ciklusaim. Most belehúzunk a napokban,de csak nappal tudjuk csinálni. Férjem délutános,így én már alszom mire hazaér és lefekszik mellém. Van egy 2,5 évesem itthon,ezért leültetjük mesézni,mi meg bevonulunk a fürdőszobába délelőttönként. Nincs időm szex után heverészni,így több anyag folyik ki.(bocs a megfogalmazásért). Eshetek teherbe így is, vagy nehezebb lesz?
2011. nov. 15. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jo kérdés ezt én is szivesen akarnám tudni ugyanis én ha utána heverészek is és ha felkelek mindig folyik ki anyag van amikor tobb. de volt ugy hogy éjjel voltunk eggyutt és reggel folyott ki.
2011. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Aminek bent kell maradni, az bent is fog. Mivel sok az ondó, ezért nem tud mind bent maradni, természetes ha folyik ki belőle.
2011. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Én nem hiszem el, h az ilyen "kifolyik az anyag" kérdéseket felőtt, értelmes, érett emberek tesznek fel.


Ha nem termékenyülsz meg az nem attól van, mert kifolyik. Annyi marad vissza, amennyinek kell.

2011. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1 évig heverésztem és nem sikerült. Amikor meg letettünk róla, nem foglalkoztunk a babagyártással és a tanácsos 2 naponta helyett átváltottunk napi 2-re, ami után rohantam tusolni, na akkor...
2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!