Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az igaz h ha 20 évesnél...

Az igaz h ha 20 évesnél fiatalabb vagyok és teherbe esek, akkor ha megszületik a pici, a bölcsöhalál esélyét növeli?

Figyelt kérdés
Mert 19 vagyok.
2008. aug. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora nagy marhasag! Eletemben nem hallottam meg ilyet.


Semmi koze a bolcsohalalnak az anya eletkorahoz. A baba egyszeruen elfelejt levegot venni.

2008. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Növeli az esélyét, ha az anya túl fiatal, de hogy 19 vagy egy híján húsz, az szinte mindegy. Ezeket a határokat nem kell olyan szigorúan venni..
2008. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 1. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:

19 evesen biologialilag tokeletesen erett vagy a terhessegre, ezen a fiatal anya-bolcsohalal gyakoribb dolgon azt ertik, ha az anya fizikailag nem eleg erett, tehat kamaszlany vagy fiatalabb :(

Ne aggodj, teged es a babat sokkal kevesebb veszely fenyeget, mint mondjuk az idosebb terheseket.

2008. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nemigaz!
2008. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Venni kell légzésfigyelőt, ezért találták fel szerencsére!!!!
2008. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyes kutatások szerint a bölcsőhalál a hason fektetéssel és a babával egy szobában alvó dohányzó szülőkkel van inkább összefüggésben. Legalábbis én erről tudok...

Kicsit off, de a légzés figyelőről meg annyit, hogy jó hogy van, de ha nem végzed el a tanfolyamot (az egész országban Pesten 1 klinikában lehet!), hogy mit csinálj vele akkor sajnos nem sokat ér, hogy van. :-( Ezek a babák olyan picik, hogy nem biztos, hogy működik az elsősegély tanfolyamon tanult dolog. :-(

2008. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!