Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha majd megszületik a második...

Ha majd megszületik a második babó, akkor is jár a gyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kisfiam 1,5 éves, apával szeretnénk egy kistestvért. Rá gyest és családit kapok, az a kérdésem, hogy akkor 2 gyest és 2 családit kapok? Beszélgettem egy 5 gyerekes anyával, és ő azt mondta a gyes nem gyerekenként jár, tehát csak a fiamra fogok kapni. Köszönöm
2010. aug. 11. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
A családi pótlék változik a gyerekszám függvényében. Gyes csak egy jár,akkor is ha két olyan korú gyereked van akikre külön-külön jogosult lennél.
2010. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, csak a hasznos gombot akartam megnyomni, de véletlenül a nem hasznosra klikkeltem!!! Ezer bocsánat érte!!! Már nem tudom visszacsinálni...

Szóval minden szó szerint úgy van, ahogy irta!

2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!