Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mennyi idő...

Vetélés után mennyi idő elteltével próbálkoztatok és mennyi idő alatt jött össze?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt egy augusztusban,ami magától kiürült,most pedig karácsonykor szintén spontán elment,de itt már volt eü küretem. Én úgy tudom,3 hónap múlva lehet próbálkozni,bár dokihoz még csak holnap megyek,kíváncsi vagyok,ő mit mond.

Te hogy döntöttél? Mikor próbálkoztok?

2010. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most, hogy eltelt 3 hónap, már próbálkozunk. Csak mostmár félek.
2010. jan. 5. 14:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne féljél,nem szabad!

Bár mi még nem próbálkozhatunk,de én is igyekszem majd erős lenni,te is tedd azt!:)

2010. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia ! Én mikor kórházban voltam találkoztam ossze egy csajszival november végén december elején volt a 15.hétben. Elozoleg áprilisban ikerterhessége végzodott vesztéssel eloszor elvesztette az egyiket aztán végul a másikat is azt hiszem kb. a 11-12. héten muvileg fejezték be nála is. Ok szinte azonnal probálkoztak azt monta az elso pár hónapban ne lepodjek ne ijedjek meg ha nem sikerul. Nekik is csak a 4. hónapba jott ossze és ezuttal minden rendbe. Hát én is bizakodom márciustól mi is megprobálkozunk vele addig inkább nem kockáztatok. Ha elhamarkodjuk és elvesztjuk aztám megint kivárni az jobban fog fájni mint az hogy most két-három hónapig még turelmesnek kell lennunk. Legrosszabb az egészben a várakozás és az állandó bizonytalanság vajon mikor jon el újra az a pici csoda. Hát én drukkolok nektek is és szívbol kívánom ha eljon az ido mielobb sikeruljon és hamarosan meseszép kisbabátok szulessen aki majd kárpótol mindenért.
2010. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!