Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mennyi idő...

Vetélés után mennyi idő elteltével próbálkoztatok és mennyi idő alatt jött össze?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 hónap és azonnal sikerült.
2010. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az első vetélésem, pontosabban a műtét után 2,5 hónappal fogant meg a kislányom. A 2. vetélés és műtét óta 3,5 hónap telt el, és most úgy tűnik, megjön, ráadásul 5 nappal korábban :( Lehet, hogy ez is amolyan vetélés szerűség, mert amúgy elég pontos a ciklusom. Ha az is, akkor is nagyon fiatal "terhesség", de azért titkon reménykedtem. De már nem.
2010. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hat hetes vetélésem volt augusztus elején. Utána hónapokig nem számolgattam, nem hőmérőztem, mert nagyon megviselt a dolog. Novemberben aztán vettem ovu tesztet, új hőmérőt és belecsaptunk: azonnal sikerült, 7 hetes vagyok.:) Most szedek ultrogestant és terhes vitamint, remélem minden rendben lesz. Kitartás és ne szomorkodj, elvileg azonnal lehet próbálkozni.
2010. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi azt hiszem egy cipoben járunk az elozo kérdést én írtam ki. Hány hetesen ment el a babó ? Nekem nem egész 7 hetes volt sajnos nagy valószinuséggel nem lett volna egészséges így nehéz szívvel de az abortusz mellett dontottunk. Régóta vágytunk már rá majd a szívem szakadt meg de ez volt a legésszerubb dontés. A 6 hónap elég hosszúnak tunik foleg hogy én már most készen érzem magam rá hogy újból teherbe essek.
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi kihagytam! Az orvosok 6 hónapnyi kihagyást ajánlanak. Az elozo voltam.
2010. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok: nekem nem kellett kihagynom semmit, mert nem volt eü. befejezés, teljesen kiürült magától.
2010. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha spontán volt és nem kellett műtét, akkor lehet mindjárt próbálkozni. Egyszer jött meg utána a mensim és most 14 hetes vagyok. Sok szerencsét!
2010. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jött össze. Spontán korai vetélés után a következő hónapban teherbe estem, és újra elvetéltem. Szerintem jobb várni egy kicsit.
2010. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 6 hetesen volt egy vetélésem, utána egy hónap szünetet tartottunk és utána elsőre sikerült. Sok sikert nektek is!

18 hetes pocis

2010. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
11 hetes voltam, az orvos fél évet mondott, bár kiürült, volt műtéti befejezés. Azt hallottam, az első 3 hónapa legtermékenyebb, hát az már eltelt.
2010. jan. 4. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!