Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hormon vérvételen....

Ma voltam hormon vérvételen. Az eredmény a nődokimhoz megy, vagy majd nekem kell érte menni? Jár vki Kiskunfélegyházára nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Csak mert 2 embert is kérdeztem a vérvételen,de mind a ketten mást mondtak. Akinek volt ilyenje, annak hogy volt?
2010. jan. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem Félegyháza, de Bács megye. Nekem kellett minden laboros papírért mennem. Pedig a labor és a nőgyógyász egy épületben van...
2010. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vácon az orvosomhoz ment az erdmény, és hozzá kellett érte mennem.
2010. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jó pár ilyen laboros vérvételen voltam. Mindig elmentem érte az a biztosabb. De nálunk elvileg le tudja kérni, csak nem mindig jön össze. De az az előnye, ha elkéred papíron, hogy egyrészt összegyűjtheted és figyelemmel kísérheted a változást (mert nem felejted el a számokat ill. utána nézhetsz), másrészt az eredmények, nevek birtokában egy kicsit keresgélhetsz, olvasgathatsz márha szükséges.
2010. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már nem Kiskunfélegyházára járok, de amikor odajártam (másfél éve), akkor a nőgyógyászhoz küldték a papírt, és ezt mondták is nekem, amikor levették a vért.
2010. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én kiskunfélegyházi vagyok. Nekem a nyáron volt egy hormonvérvételem, júniusban vették le a vért, és augusztusban kaptam meg az eredményt, mert rossz helyre küldték. Én meg kétnaponta telefonálgattam rájuk hogy mi van már...

Tehát a dokinak kell hogy küldjék. Az enyémet meg felküldték a szülészetre.

Úgyhogy érdeklődj, és ha 3 hét után sincs meg az eredmény akkor menj be személyesen és küldd fel a dokit hogy nézze meg nem-e rossz helyre küldték.

2010. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiskunfélegyházán belül megyik nőgyógyászhoz jártok?
2010. jan. 7. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már Farmasihoz, Baloghoz, legutóbb Franciához jártam de nem voltam megelégedve, ezért most Dr. Rigó magánrendelésére készülök mert őt ajánlották.
2010. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!