Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. kaális beültetés után...

2. kaális beültetés után vagyok.21. napon rakták vissza, később volt tüszőrepedés. így elvileg a 28. napon tesztelhetek? Vagy a hiteles eredmény is csúszik egy hetet?

Figyelt kérdés
végül is a mensimnek a 28.napon "nem kellene" megjönnie. ha akkor tesztelek szerintetek reális lesz az eredmény?
2011. márc. 16. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tesztelj szerintem.


A beültetéshez igaz semmit sem értek, de ha később volt tüszőrepedés, akkor a menstruáció is később jönne, tehát tesztelni is később kell.


"Hagyományos esetben" a beágyazódásig 7-12 nap kell, ehhez jön hozzá 2-3 nap, amire termelődik annyi HCG a szervezetben, amit már kimutat a teszt.


Szerintem Te is ennyivel számolj.

Sok sikert!

2011. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beültetés után 12 nappal tesztelj először.
2011. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!