Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van úgy, hogy pé-től...

Kinek van úgy, hogy pé-től fáj, duzzad, és meg is nő a melle?

Figyelt kérdés

Mensikor távozik a mellfájdalom Nálatok is?

Kinek milyen tapasztalata van?

Esetleg mikor terhes lettél,hogy fájtak a melleid?


2010. jan. 3. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek a progeszteron miatt vannak. A peteérés után a szervezet arra készül, hogy a megtermékenyített petesejt be tudjon ágyazódni. Normális hormonális működés esetén ezek a "terhes" tünetek nagyjából egyformák mindenkinél mert a szervezet nem tudja előre, hogy lesz terhesség vagy nem. Ha nem jön létre terhesség akkor a progeszteronnak nincs tovább szerepe, megjön a vérzés és eltűnnek a tünetek. A "klasszikus" terhességi tünetek a HCG hormonnal függenek össze, ami a vérzés elmaradása után termelődik olyan mennyiségben, hogy tüneteket is okoz.
2010. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhes még nem lettem, dá általában pé-től nekem is fáj a mellem. Most pl úgy volt, hogy pé körül nagyon, (4-5 napja), mostanra enyhült, de kicsit még érzem. Illetve 1-1 nagy pati is elő szokott jönni azokban a napokban. Megnőni illetve duzzadni nem szokott a mellem.
2010. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem meg most úgy van,hogy már pé előtt iszonyatosan fájnak a melleim,elviselni amelltartót nem is tudom,így most sport melibe vagyok.

Szóval megjött nov.18án,rá 2 hétre sűrű pisilési ingerem lett,és mellfájdalom.Utána megjött dec.19én,és a sűrű pisilési inger nem múlt el,és csak 2 napra esett vissza a hőm,és napról napra jobban fájnak a melleim.Álmos vagyok mint a csuda!A nap minden percében aludnék:(

A melleim nőttek is,és tegnap ügyeletre kellett menni,ahol vettek vért(aminek még nem tudom az eredményét),és volt uh,ahol 19mm-es volt a méhnyálkahártyám.

Elvileg ha dec.19én megjött,akkor ma vagyok a 16ik cnon,de nekem ilyenkor csak max.10mm-es szokott lenni a méhnyálkahártyám.

Teszteltem egyet 1én,és biztosan rossz volt a teszt,mert 3 mélyedést láttam rajta,meg a kontrollcsíkot.

Hogy most mi van ,én nem tudom,de nekem pé előtt soha nem fájnak a melleim,pláne ennyire nem:(

2010. jan. 3. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pé után 1 nappal (kb 10 napja) kezdett el nagggggyon érzékeny lenni. mostmár csökkent azóta és a válaszokat olvasva lehet ez azt jelenti hogy ebben a hónapban sem sikerült a baba :(
2010. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!