Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napszúrás, vagy terhesség?...

Napszúrás, vagy terhesség? 1-2 napja kimaradt menses napjaiban lehetséges erős rosszullét terhesség esetén?

Figyelt kérdés

olyat érzek mint napszúráskor, émelygés, hányinger, fejfájás, hidegrázás. Igazából két napja nem jön meg, voltak hasonló érzéseim a napokban, meg két napja görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni, de nem jött meg, mára meg nagyon rosszl lettem, mint egy enyhébb napszúrásnál. csak az a fura, hogy annyit nem voltam napon, és nem is sütött annyira. A másik, hogy hullámokban jön rám, pl egy órája le kellett feküdnöm, mostanra jobban vagyok, elmúlt. Két napja szenvedek ilyesmivel, de ma estére durvult be a dolog. Voltam ovukor a párommal, és vártam a teherbeesést. Nem jött meg két napja, és azóta elég furcsán érzem magam, csak az az érdekes, ha terhes lennék, az elképzelhető hogy ilyen hamar jelentkezne?? még annyi hogy pecsételő vérzésem volt ma, azt hittem megjön, de mégse jött meg. 1 kimaradt nap után teszteltem egyet egy gyengébb teszttel, de az negativ lett. most mi lehet velem? mi ez a rosszullét? nektek volt hasonló esetetek?


majd megyek orvoshoz, csak annyira izgulok, hogy ezért tettem ki a kérdést, hátha mondtok valami hasznosat.



2014. jún. 15. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindig mutatja ki a teszt egy napos késésnél sem. lehet, hogy később volt ovud, később fogant?
2014. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kimértem most pont ovu teszttel. és akkor voltunk együtt a második héten, kb 14. napon. de szerintem is ez lehet, hogy a teszt még nem tudta kimutatni ilyen hamar.
2014. jún. 15. 22:58
 3/7 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem napszúrás, mert egy óra múlva teljesen elmúlt minden tünet, csak egy ilyen hullámban jött rám ez az erős rosszullét.
2014. jún. 15. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem napszúrás, csak kisebb rosszullét, de az is lehet a naptól. gyengébb mint egy napszúrás, de lehet rosszullét a naptól is.
2014. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még biztos, hogy nem a terhességtől vannak tüneteid!

Viszont ettől még lehetsz terhes, főleg, ha tutira mentetek és ovukor voltatok együtt!

Nekem egy nap késésnél még negatív volt a teszt, semmi halvány csík, totál hómező, majd a 2. nap este meg már halvány pozitív és egyre erősödött!

Úgyhogy még bármi lehet.


6hkm

2014. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött, ezért volt a rosszullét, csak nem értem miért előző napon van ez, amikor még nem is vérzek.
2014. jún. 16. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

A rosszullét simán lehet előző nap is, mert úgymond előre jelezheti a menzi közeledtét

2014. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!