Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 5nappal,...

Nem várt előtt 5nappal, lement a hőm ma reggelre,36.9-37.1 -rôl 36.6-ra . Tegnap egësz délután szúrkált a hasam, már-már kissé kellemetlenűl, majd zuhanynál kevés nyúlós nyákot észleltem, ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 05:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a menstruáció előjele.
2014. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
máshol azt olvasom beägyazódásnäl lemehet a hô,hát mindegy várok :)
2014. jún. 13. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy menstruáció lesz belőle, de ki tudja. Ha holnapra vissza megy és nem kezdesz vérezni akkor még lehet baba is. Majd írj mi lett, szorítok!
2014. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok!!!36,8ról mensi előtt 5 nappal lement 36,5-re, majd tegnap vissza ugrott 36,9-re és ma 37,0 (!)(ilyet nem is mértem még. 36,8-nál magasabbra nem szokott menni)de sajnos a terhességi teszt full negatív...sok fehér krémes nyákom van, valami nyomó, szúró érzések mintha lennének...de lehet túlságosan figyelem magam. viszont nincs éles tűszurkáló érzésem aminek én örülök, mert nekem olyankor mindig megjött. amikor az első babámmal terhes lettem akkor se volt, viszont mikor egyértelműen elment az embrió követtük az orvossal a dolgok folyását...(bocs, hogy így nevezem) akkor igen...drukkolok mindkettőnknek
2014. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
várom a holnap reggelt nagyon már had mérhessek :) szorîtok Neked én is,és köszi mind kettőtöknek :)
2014. jún. 13. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:
na mi újság veled kérdező? én még nem menstruálok, a hőm fent, de a teszt negatív...
2014. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap teszteltem halvány pozit :) majd legközelebb hétfön.kitartás :)
2014. jún. 14. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj de jó ! halk gratula, nekem ma reggel 36,7 a hőm...lement... mensi még nincs...elfogyott a terhességi teszt :) szóval talán kedden tesztelek, ha addig nem jön meg...de sajnos gyanús, hogy megfog...
2014. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak nyugi még nem weszett semmi. :)
2014. jún. 15. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!