Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Hétfőn,...

Ez mitől lehet? Hétfőn, kedden elég szépen véreztem. Szerdán alig, csütörtökön nem. Ma délután meg megint elkezdtem vérezni? Ez normális? Járt már más is így?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én is ugyanigy vagyok,és idegesit, nyugtalanit a dolog! Dokimat még nem kérdeztem, de leheth. hétfőn felhívom és rákérdezek, ez akkor van ha gyulladás, vagy hüvelyifertőzés is? De nincs kizárva az sem, ha előző hónapban tabit szedtél (én clostit szedtem), leheth. az bekavart! Majd rákérdezek , és megnézetem magam ha kell! Nekem is ma a 9. nap és hol barnás, hol rózsaszin, nem értem miez???
2008. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Most meg kb délután 5-6 óra óta semmi. Azaz kb véreztem délután 1től 5ig. Ja, és én nem szedek semmilyen gyógyszert.
2008. nov. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!