Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok mire gondolni csak...

Nem tudok mire gondolni csak e miatt kesik? Elolvasnad nincs kitol megkerdezhetnem!

Figyelt kérdés

Edig semi gond nem volt ittam az inofolic port orvosom javaslatara.

Ketto honapig szedtem.szepen bealt 31 naposra a ciklusom.viszont a majus kimaradt.utolso mensesem apr.27. Ma olyan furan faj a hasam megjon erzesem van bo kremes folyasom van.regel azt hitem hogy megjott de nem vizszeru folyas volt.petefeszkeim szurkalodnak.ket napal ezelotti xepil tesztem full negativ.

Ara gondolok lehet az inofolic bekavart?


2014. jún. 8. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy az inofolic zavart e be,de az utolsó együttlét dátumához adj hozzá 14 napot és ha akkor is negatív a teszt akkor valószínűleg nem vagy terhes.

Orvos tudna biztosabbat mondani.

2014. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!