Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ertesz a terhessegi diabete...

Ha ertesz a terhessegi diabeteszhez elolvasnad? Segitsegre van szuksegem

Figyelt kérdés

Ilyen meresekkel inzulint akartak adni, de nagyon megijedtem, mivel azt hittem jol csinalom a dietat, erre kiirta a metformint, de nem szedem mert egyre jobbakat merek pl egy tegnap elotti reggeli elotti meresek: reggeli elott 4.9 ebed elott: 3.9 vacsi elott: 5.1

Kaja utan 2 oraval reggel:5.7 ebed utan 5.8 vacsi utan 6.4 ezek magasak? 32 hkm vagyok, aki ert ezekhez az eredmenyekhez irjon kerem h neki is inzulin vagy tabletta kellett? Hozza teszem a doki kb 1 percet szant ram miutan bementen nagyon sietett...


2013. júl. 28. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek jó eredmények. Én is hasonlókat mértem, és nem kellett semmi más, csak diéta.
2013. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eze gyálatalán nem vészes. Ismerösömnek szigorú diéta mellett sem ment 7 alá egyik kaja utáni mérése sem mégsem kellett neki inzulin. Az tény hogy oylan diétánb volt hogy kb 5 félét ehetett. Keress fel másik szakembert.
2013. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek jók! Se gyógyszer, se inzulin nem kell, csak a diétát tartsd be. Nekem 7,2, és nem kell csak a diéta!
2013. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk étkezés után 1 órával kell 6 alatt lennie a cukornak. Így ha két órával utána 6 feletti értéket mérnénk, sanszos lenne, hogy inzulinra állítanának. Mondjuk a nőgyógyászom szerint nálunk nagyon szeretik használni az inzulint, többször alkalmazzák mint ő jónak látná. Szerintem érdemes lenne étkezés után egy órával is mérni egyébként a cukrot.
2013. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!